Koszty w KJS

Awatar użytkownika

Autor tematu
zeus_85
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Miejscowość: Wrocław
Samochód: Renault Laguna II GT
Kontaktowanie:

15 lut 2016, 15:35  

Ostatni post z poprzedniej strony:

Temat umarł na forum, ale w rzeczywistości potoczył się dalej. W najbliższą sobotę rozpoczynamy jazdy, a ja zasiadam na prawym fotelu kolegi z pracy. W wolne weekendy biorę od niego Astrę GSi i będę śmigał w lokalnych ligach :-D
Dzięki wszystkim za pomoc. Trzymajcie kciuki za rozwój.
Projekt "Renault Laguna: Od GT do RS" uważam za rozpoczęty:
220KM @ 5200 / 324Nm @ 3500 --> 237KM @ 5233 / 368Nm @ 3124 --> 249KM @ 5800 / 400Nm @ 3260

Awatar użytkownika

kudlaty
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Miejscowość: Lublin
Samochód: poszukuję
Kontaktowanie:

16 lut 2016, 1:27  

Skoro jest taki temat to się dołączę. W zeszłym tygodniu stałem się szczęśliwym posiadaczem CCS z zamiarem właśnie startów w KJS i Rallysprintach. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany podzielę się informacją o kosztach, bo zaczynam od zera. Jak dobrze pójdzie w niedzielę mój pierwszy start na fotelu kierowcy w KJS

Awatar użytkownika

zelu
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Megange II ph I Sport

16 lut 2016, 3:32  

Widzę ze sie zbliża kjsowy weekend :D tez zalicze pierwszy start w nowym samochodzie, mam nadzieje ze pojdzie lepiej niż na treningu bo tamzaliczylem dacha :D

karloszka
Samochód: Clio II ph2 RS

12 lip 2019, 10:13  

kudlaty pisze:Skoro jest taki temat to się dołączę. W zeszłym tygodniu stałem się szczęśliwym posiadaczem CCS z zamiarem właśnie startów w KJS i Rallysprintach. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany podzielę się informacją o kosztach, bo zaczynam od zera. Jak dobrze pójdzie w niedzielę mój pierwszy start na fotelu kierowcy w KJS

to podziel się, bom ciekawa :)

Awatar użytkownika

Vasterad
Real RS Owner
Real RS Owner
Samochód: Megane 4 RS

12 lip 2019, 13:49  

karloszka pisze:
kudlaty pisze:Skoro jest taki temat to się dołączę. W zeszłym tygodniu stałem się szczęśliwym posiadaczem CCS z zamiarem właśnie startów w KJS i Rallysprintach. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany podzielę się informacją o kosztach, bo zaczynam od zera. Jak dobrze pójdzie w niedzielę mój pierwszy start na fotelu kierowcy w KJS

to podziel się, bom ciekawa :)
Załączniki
award.png

•   Informacje