Megane III RS - daily?

Awatar użytkownika

Tctomasz
Real RS Owner
Real RS Owner
Miejscowość: Kraków
Samochód: Megane III rs

10 lis 2019, 22:16  

Ostatni post z poprzedniej strony:

Shymek pisze:M4RS jest lepszym wyborem na daily niż M3RS. Jednym guzikiem włączasz tryb ECO i masz "połowę" mocy. Do tego 5drzwi i w wersji bezCUP całkiem komfortowy zawias. Zwykle fotele też są o niebo lepsze niż podstawowe z M3RS.
Jakbym miał wybrać M4 GT, a RS to wybrałbym RS. GT w miarę fajne było jak miało 1,6 205KM (początki produkcji) - obecnie już nie do kupienia bo się z tego silnika wycofano. Niestety w zestawie z 1,6 jest słaba i awaryjna skrzynia

Dużo masz racji Shymek...najbardziej mnie boli ta słaba i wadliwa skrzynia w GT :-(
Zobaczę jak będę stał z kasą w połowie przyszłego roku i jakie będą ceny używanych 4RS wtedy.
Choć moja "druga połowa" namawia mnie na mercedesa GLA 250...bo normalne auto :-) i też koło 80000-100000zł za używkę.

Awatar użytkownika

Shymek
RS Troll Master
RS Troll Master
Miejscowość: Stolica Warmii i Mazur
Samochód: Laguna 3 dCi

10 lis 2019, 22:24  

Dlatego ja nie słucham kobiet :lol:

Awatar użytkownika

Tanner
Real RS Owner
Real RS Owner
Miejscowość: Gdańsk/Kraków/Bielsko-Biała
Samochód: Renault Megane III Trophy

11 lis 2019, 14:39  

Tctomasz, powiem Ci, że miałem to samo jak zacząłem jeździć meganą codziennie, i to jeszcze starą Bronowicką - no myślałem, że szlag mnie trafi, pół godziny korka i omijania dziur w jezdni tak, aby wjechać w te mniejsze. Pojeździłem tak pół roku i znowu nie muszę jeździć autem do pracy, jedynie na zakupy albo na wycieczkę - i znowu jest super :mrgreen:

Awatar użytkownika

koma600
Real RS Owner
Real RS Owner
Miejscowość: Nadarzyn
Samochód: Megane rs 3

11 lis 2019, 14:51  

Ale jak dłużej nie dotykam auta to różne myśli przychodzą do głowy, Ale jak pojade coś załatwię to jakoś tak fajnie lubie na niego spojrzeć, jakiś akcent zmienić gdzie w około same nudne fury ciemne podobne do siebie, chyba mam lekkiego chopla na punkcie rsa bo mialem clio 3 rs czerwone też mi sie podobało teraz moj kolega nim jeździ. Po zmienial troche rzeczy i dba o niego i dalej u niego jak widzę czesto ten Samochód to sprawia mi frajde że on go ma do niego trafił w dobre ręce a nie do jakiegoś maolata co go za niszczy skatuje,

Awatar użytkownika

Vasterad
Real RS Owner
Real RS Owner
Samochód: Megane 4 RS

11 lis 2019, 14:53  

Tanner pisze:nie muszę jeździć autem do pracy, jedynie na zakupy albo na wycieczkę - i znowu jest super :mrgreen:

Gdybym musiał jeździć RSem do pracy i katować go co rano po dziurach i w korkach to byłby jako drugi samochód bo byłoby mi go po prostu szkoda. :-)

Awatar użytkownika

Kampos
Real RS Owner
Real RS Owner
Miejscowość: Słupia J.
Samochód: Megane II RS 2007

11 lis 2019, 15:13  

Gdybym musiał jeździć RSem do pracy i katować go co rano po dziurach i w korkach to byłby jako drugi samochód bo byłoby mi go po prostu szkoda. :-)

Dlatego na przykład ja kupiłem drugie auto, mimo, że mam tylko dwójkę RSa, a też szkoda było mi nim jeździć do pracy po 8 kilometrów i patrzeć powiedzmy jak deszcz na niego pada lub ktoś zaparkowany obok obija go drzwiami.

Awatar użytkownika

klaudiusz76
Real RS Owner
Real RS Owner
Miejscowość: Wawa/Siemiatycze
Samochód: Megane RS

11 lis 2019, 15:33  

Ja tam uzywam jako daily a teraz w Wawie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

•   Informacje