Powitania

Powitalna wiadomość jest obowiązkowa dla każdego nowo zarejestrowanego użytkownika.

lantar8
Miejscowość: Kraków/Prudnik
Samochód: Megane III coupe

01 lut 2019, 23:36  

Ostatni post z poprzedniej strony:

Cześć Wam. Obecnie jeżdżę zwykłą megą 1.4 TCe w coupecie ale mimo tego, że kocham to auto brakuje mi trochę w nim emocji więc do końca tego roku chciałbym zamienić swój samochód na RSkę ;)

ludwik93
Samochód: Bagged Clio mk3
Kontaktowanie:

18 lut 2019, 21:36  

to i ja witam wszystkich z tego forum ! ;)

Duke
Samochód: Porsche 944 Jubi Mercedes 300CE

19 lut 2019, 10:40  

Cześć,
Jeżdzę obecnie klasykami Porsche 944 i Mercedes 300CE. Jednym i drugim jeżdżę bardzo dużo. Pierwszego kocham, drugiego uważam za najnudniejszy samochód świata, natomiast stwierdziłem, że trzeba ograniczyć koszty utrzymania aut i je sprzedać, kasę zainwestować w jakiś biznes, a kupić coś co będzie próbowało wypełnić lukę po nich i nie będzie kosztowało fortuny, a jednocześnie będzie praktyczne. Dlatego interesuje mnie Clio III 197RS, jedyna obawa jaką mam wobec tego auta, to krótka 6-tka, która w trasie sprawi, że auto będzie niemiłosierne, 944 na raz jednego dnia maksymalnie przejechałem 1150km, zastanawiam się czy przy obrotach rzędu 5 tys. auto nie będzie żłopać oleju i zabijać moich uszu.

Stifler
Samochód: MEGANE III RS

20 lut 2019, 9:19  

Siemanko wszystkim, mam nadzieję że znajdę odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania odnośnie planowanego zakupu Megane RS.
Liczę na Waszą pomoc i porady.
Pozdro.

Awatar użytkownika

Majkiel
Miejscowość: Warszawa
Samochód: Twingo II RS

20 lut 2019, 13:10  

Uszanowanko!
Mam na imię Michał. Jeżdżę już trzecim Renault, drugim Twingo, a pierwszym ze stajni RS :) Od zawsze lubiłem dynamiczną jazdę, ale teraz jaram się jak dzieciak resorakiem. Chętnie zaczerpnę wiedzy i podzielę się doświadczeniami.

mrrr
Samochód: Clio R27 + Stinger GT

25 lut 2019, 13:12  

Cześć! już tu kiedyś byłem, ale chyba trafiłem na czystkę ;) Jeżdżę od 11 lat R27 w kolorze Sirius :) Od dłuższego czasu stoi samotnie w garażu, ale zbliża się się wiosna, więc planuje się nim trochę zająć...

Awatar użytkownika

Shymek
RS Troll Master
RS Troll Master
Miejscowość: Stolica Warmii i Mazur
Samochód: Laguna 3 dCi

25 lut 2019, 13:14  

Witamy ponownie
Czystki są robione co roku ;-) na nieaktywności powyżej 1y

bartdebielau
Samochód: brak

28 lut 2019, 11:10  

Witam wszystkich:)

Awatar użytkownika

koma600
Real RS Owner
Real RS Owner
Miejscowość: Nadarzyn
Samochód: Megane rs 3

01 mar 2019, 12:39  

Hejo

Przemo
Samochód: Megane III RS

03 mar 2019, 8:19  

Witam wszystkich. Jeżdżę czwartą renówką. Pierwsza to Twingo Zet dawno, dawno temu, potem clio w dieslu, następnie meganka kaczy kuper i obecnie Megane III RS z 2014. I w planach może kolejna zmiana ;) Pozdrawiam wszystkich.

marki
Samochód: x

08 mar 2019, 15:19  

Cześć,
Na razie bez Renault, ale poważnie myślę o jakimś RS w celu nauki jazdy sportowej. Raczej na początek Clio (ze względu na koszty), a w przyszłości mam nadzieję Megane.

pozdrawiam
marki

sikor44
Samochód: Clio 3 RS 200

10 mar 2019, 10:36  

Siema!
Ja również jeszcze bez Renault, ale mam nadzieję wkrótce to się zmieni, bo szukam efektywnej torówki na timeattacki/super oesy. Stąd pomysł na Clio RS lub Megane RS.
Było STI do upalania, obecnie jest Lexus IS daily, pora na hot hatcha :)

Awatar użytkownika

Flamme Rouge
Real RS Owner
Real RS Owner
Miejscowość: Toruń
Samochód: Megane IV RS

13 mar 2019, 13:29  

Cześć. We wrześniu stałem się frankofilem wraz z zakupem nowego Megane RS. Póki co zachwyt z kilomoa korektami fabryki :)

karolele90
Samochód: Megane II

14 mar 2019, 16:26  

Cześć, mam na imię Karol. Obecnie jeżdżę Megane 2 ale planuje kupno nowej ;] na forum chcę znaleźć sprawdzone informacje na temat tego samochodu.

Mariosz
Samochód: Laguna GT
Kontaktowanie:

14 mar 2019, 22:00  

Witam serdecznie
Na imię mam Mariusz
Pierwsze Reno typowy laik
Mam nadzieję nie zanudzać
Pozdrawiam i przyczepnośći

Marcioz
Samochód: Clio III RS

14 mar 2019, 23:21  

Cześć, mam na imie Marcin. Na forum jestem już jakiś czas ale dopiero teraz pisze post przywitalny. Od pół roku jestem właścicielem C3 RS z 2007 roku.
Pozdrawiam wszystkich.

•   Informacje