[Grupowy remap] Clio 3RS - flatspot GEKO

Awatar użytkownika

Desertcik
Real RS Owner
Real RS Owner
Miejscowość: Kraków
Samochód: Clio Sport 197

02 sie 2018, 21:45  

Ostatni post z poprzedniej strony:

Minął ponad miesiąc od ostatniego posta o stanie Geko, można by się z nim skontaktować i zweryfikować

Awatar użytkownika

pawel934
Real RS Owner
Real RS Owner
Samochód: Clio sport 197

26 wrz 2018, 12:56  

Panowie, odnośnie dyskusji powyżej na temat Clio z Unitronica. To czerwone to moja sztuka, ale ono też wybuchło, tylko trochę później :D I te kreski 220 KM z Unitronica to bajka, teraz mam nowy silnik który wypluł poniżej 200 KM i jadą tak samo :)

Kierownick
Samochód: Clio III RS

27 wrz 2018, 11:03  

Czyli generalnie Unitronica nie polecacie w ogóle? Czy po prostu nie robią dobrze ekstremalnych modyfikacji.
Schodzi mi powoli, ale czas najwyższy zrobić remap celem usunięcia flatspotu. Pytanie gdzie to zrobić w Warszawie?

Awatar użytkownika

pawel934
Real RS Owner
Real RS Owner
Samochód: Clio sport 197

17 paź 2018, 15:19  

Ja nie mówię że nie polecam, silnik jebnął, bo lekko nie miał - to nie musi być ich wina. Ale konie były papierowe, bo 220 KM to on nie miał na pewno :)

Enilq
Samochód: Clio 3 RS CUP

30 lis 2018, 19:26  

W Krakowie jest gościu co się zajmuje strojeniem clio 2 i 3. Mi osobiście robił i nie ma już objawów zmienionego układu wydechowego. Moc też fajnie wzrosła w dolnych przy obrotach bliżej 4k nie mówiąc już o tym co wyżej się dzieje :)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

•   Informacje