Powitania

Rafiki
Samochód: Megane GT220

19 paź 2018, 12:12  

Ostatni post z poprzedniej strony:

Cześć od Lipca tego roku jestem posiadaczem Megane III PHIII GT220 Grandtour w kolorze srebrnym :) jestem z Rudy Śląskiej. Pozdrawiam Wszystkich

Awatar użytkownika

Shymek
RS Troll Master
RS Troll Master
Miejscowość: Stolica Warmii i Mazur
Samochód: Laguna 3 dCi

30 lis 2018, 9:25  

Dobry wybór! GT220 po odblokowaniu softa jest naprawdę szybkim kombii ;-)

maxkorzen
Real RS Owner
Real RS Owner
Miejscowość: Warszawa
Samochód: M3GT220@304 kombi

30 lis 2018, 21:18  

Święta prawda :D

Awatar użytkownika

Puco
Fake RS Owner
Fake RS Owner
Miejscowość: KrK
Samochód: Gt220 Grandtour 309km 435nm

03 gru 2018, 17:22  

Rafiki pisze:Cześć od Lipca tego roku jestem posiadaczem Megane III PHIII GT220 Grandtour w kolorze srebrnym :) jestem z Rudy Śląskiej. Pozdrawiam Wszystkich

Cześć :!: :-> rób program, ja żałuje że czekałem do końca gwarancji, frajda z takiego 300 konnego kombiaczka jest przeogromna :-D

Morbob
Samochód: Renault Clio 2 Sport

03 gru 2018, 19:19  

Cześć! :D

Od niedawna jestem posiadaczem RENAULT CLIO SPORT II. Auto jeszcze nie jeździ, ale mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni. Jest to mój debiut jeśli chodzi o motoryzację francuską i na tym forum właśnie zaczynam zdobywać informację na temat tych samochodów :)

Witam wszystkich :)

tQm
Miejscowość: Śląsk i Małopolska
Samochód: Clio IV RS

04 gru 2018, 14:48  

Cześć
Przyszedł w końcu czas aby być posiadaczem Clio IV RS.
Mała zabawka dla dużego chłopca :)
Przemieszczam się na pograniczu śląska i małopolski.
Do zobaczenia na zlotach.

handerek97
Samochód: Megane IV GT 205 EDC

04 gru 2018, 19:30  

Cześć od czerwca 2017 roku jestem w posiadaniu Renault Megane IV Gt 205 EDC która już zdążyła przejechać 92 tyś km. Jest to moja druga meganka poprzedniczka to IIIGt ale 2.0dci obie w kombi, także witam wszystkich serdecznie. :-D

GreG!
Samochód: Clio III RS

04 gru 2018, 22:40  

Witam serdecznie użytkowników sportowych renault !
Osobiście przemieszczam się Clio III RS

Maniek
Samochód: Clio RS 18

05 gru 2018, 7:24  

uszanowanie, miesiąc temu na stałe zagościł w garażu moim R.S.18, nigdy nie sądziłem że ośka może dawać tyle radości nie tylko kiedy podaje, ale także przy turlaniu koła. Czekam na pierwszy serwis i zaczynam zabawę..... pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Mateusz

Rafiki
Samochód: Megane GT220

11 gru 2018, 21:43  

Puco pisze:
Rafiki pisze:Cześć od Lipca tego roku jestem posiadaczem Megane III PHIII GT220 Grandtour w kolorze srebrnym :) jestem z Rudy Śląskiej. Pozdrawiam Wszystkich

Cześć :!: :-> rób program, ja żałuje że czekałem do końca gwarancji, frajda z takiego 300 konnego kombiaczka jest przeogromna :-D

Muszę przekonać drugą połówkę albo zrobić bez jej wiedzy hihi :D

•   Informacje