Dzień Dobry...

BartekTS
Miejscowość: Kraków
Samochód: Megane RS 265

19 wrz 2018, 21:27  

Ostatni post z poprzedniej strony:

Czesc wszystkim,
Od Maja jestem posiadaczem M3RS po lift w Siriusie. Jeżeli spotkacie w okolicach Opolskiej w Krakowie to duża szansa ze akurat będę to ja

pyrka95
Samochód: Renault Clio II Sport Ph2

11 paź 2018, 8:42  

Witam wszystkich od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Clio II Sport Ph2. Mam nadzieję, że na forum dowiem się więcej o tym samochodzie.

dylu
Samochód: Lexus LS430

12 paź 2018, 10:40  

Witam wszystkich.
Ja z kolei postanowiłem ze moje następne auto to bedzie R26.
Z góry dziekuje za istniejące juz wątki jak rowniez za odpowiedzi na moje ewetualne pytania.

daro928
Samochód: Clio 2 ph3

12 paź 2018, 21:48  

Witam wszystkich. Od 2 lat mam clio II ph3 ale jako że w sumie już znajomy mi je zabrał wiec rozglądam się za megane r26 . Pozdrawiam

Cwaniak
Miejscowość: Olsztyn
Samochód: Megane II RS

15 paź 2018, 3:42  

Cześć i czołem! Od tygodnia stałem sie posiadaczem Megane II RS, mam nadzieję, że będzie godnym następcą Saxo VTS ;) Pozdrawiam wszystkich!

Mirek1986
Miejscowość: Gdynia
Samochód: Megane II T Sport
Kontaktowanie:

15 paź 2018, 9:43  

Witam serdecznie. :) Od ponad roku posiadam Megane II T Sport, którą bujam się po ulicach Gdyni. Do zobaczenia na forum i na drogach. :)

agniess
Samochód: Mazda 323F BG
Kontaktowanie:

16 paź 2018, 8:41  

Cześć :) Co prawda nie jestem użytkowniczką Renault, ale jestem aktywna jako fotograf. Regularnie od kilkunastu lat jeżdżę na rajdy samochodowe, wyścigi, track day'e i zloty. Może któregoś razu i Wy znajdziecie się przed moim obiektywem ;)

janek206
Samochód: Ford focus st

16 paź 2018, 19:24  

Witam wszystkich obecnych byłych i przyszłych właścicieli i sympatyków marki.

Kampos
Miejscowość: Słupia J.
Samochód: Megane II RS 2007

16 paź 2018, 21:20  

Cześć wszystkim, od początku sierpnia pomykam Megane 2 RS z 2007. Myślę że godnie zastąpi Lagune 1.9 dCi :D Spotkać mnie można w okolicach Jędrzejowa - Sędziszowa w świętokrzyskim

bacz3k
Real RS Owner
Real RS Owner
Samochód: Clio IV RS

17 paź 2018, 19:38  

Hej! Od Sierpnia 2017 latam po Poznaniu w Monaco GP. To chyba jedyne Clio IV RS w naszym mieście :| Upolowałem już Wiliamsa i II na zlotach, jednak ciągle szukam III do kolekcji :)

Rafiki
Samochód: Megane GT220

wczoraj, 12:12  

Cześć od Lipca tego roku jestem posiadaczem Megane III PHIII GT220 Grandtour w kolorze srebrnym :) jestem z Rudy Śląskiej. Pozdrawiam Wszystkich

JarekZielin
Miejscowość: Gdańsk
Samochód: Laguna Coupe
Kontaktowanie:

wczoraj, 18:42  

Serwus!
Mam na imię Jarek i mieszkam w Gdańsku. W garażu dumnie pręży się Laguna III Coupe 2014. :) Pozdrawiam, szerokości.

•   Informacje