Powitania

BartekTS
Miejscowość: Kraków
Samochód: Megane RS 265

19 wrz 2018, 21:27  

Ostatni post z poprzedniej strony:

Czesc wszystkim,
Od Maja jestem posiadaczem M3RS po lift w Siriusie. Jeżeli spotkacie w okolicach Opolskiej w Krakowie to duża szansa ze akurat będę to ja

pyrka95
Samochód: Renault Clio II Sport Ph2

11 paź 2018, 8:42  

Witam wszystkich od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Clio II Sport Ph2. Mam nadzieję, że na forum dowiem się więcej o tym samochodzie.

dylu
Samochód: Lexus LS430

12 paź 2018, 10:40  

Witam wszystkich.
Ja z kolei postanowiłem ze moje następne auto to bedzie R26.
Z góry dziekuje za istniejące juz wątki jak rowniez za odpowiedzi na moje ewetualne pytania.

daro928
Samochód: Clio 2 ph3

12 paź 2018, 21:48  

Witam wszystkich. Od 2 lat mam clio II ph3 ale jako że w sumie już znajomy mi je zabrał wiec rozglądam się za megane r26 . Pozdrawiam

Cwaniak
Miejscowość: Olsztyn
Samochód: Megane II RS

15 paź 2018, 3:42  

Cześć i czołem! Od tygodnia stałem sie posiadaczem Megane II RS, mam nadzieję, że będzie godnym następcą Saxo VTS ;) Pozdrawiam wszystkich!

Mirek1986
Miejscowość: Gdynia
Samochód: Megane II T Sport
Kontaktowanie:

15 paź 2018, 9:43  

Witam serdecznie. :) Od ponad roku posiadam Megane II T Sport, którą bujam się po ulicach Gdyni. Do zobaczenia na forum i na drogach. :)

Awatar użytkownika

agniess
Samochód: Mazda 323F BG
Kontaktowanie:

16 paź 2018, 8:41  

Cześć :) Co prawda nie jestem użytkowniczką Renault, ale jestem aktywna jako fotograf. Regularnie od kilkunastu lat jeżdżę na rajdy samochodowe, wyścigi, track day'e i zloty. Może któregoś razu i Wy znajdziecie się przed moim obiektywem ;)

janek206
Samochód: Ford focus st

16 paź 2018, 19:24  

Witam wszystkich obecnych byłych i przyszłych właścicieli i sympatyków marki.

Kampos
Miejscowość: Słupia J.
Samochód: Megane II RS 2007

16 paź 2018, 21:20  

Cześć wszystkim, od początku sierpnia pomykam Megane 2 RS z 2007. Myślę że godnie zastąpi Lagune 1.9 dCi :D Spotkać mnie można w okolicach Jędrzejowa - Sędziszowa w świętokrzyskim

bacz3k
Real RS Owner
Real RS Owner
Samochód: Clio IV RS

17 paź 2018, 19:38  

Hej! Od Sierpnia 2017 latam po Poznaniu w Monaco GP. To chyba jedyne Clio IV RS w naszym mieście :| Upolowałem już Wiliamsa i II na zlotach, jednak ciągle szukam III do kolekcji :)

Rafiki
Samochód: Megane GT220

19 paź 2018, 12:12  

Cześć od Lipca tego roku jestem posiadaczem Megane III PHIII GT220 Grandtour w kolorze srebrnym :) jestem z Rudy Śląskiej. Pozdrawiam Wszystkich

JarekZielin
Miejscowość: Gdańsk
Samochód: Laguna Coupe
Kontaktowanie:

19 paź 2018, 18:42  

Serwus!
Mam na imię Jarek i mieszkam w Gdańsku. W garażu dumnie pręży się Laguna III Coupe 2014. :) Pozdrawiam, szerokości.

fredek
Samochód: Clio III RS

21 paź 2018, 9:12  

Witam,
Mam Clio III RS w LPG od 2 lat, lubię ten samochód mimo jego francuskich problemów.

Pozdrawiam

Paweł Ferdek

wiwi
Samochód: Mazda mx5

21 paź 2018, 23:57  

Witam,
Swoja przygodę z motoryzacją zaczynałem ileś lat temu od "malucha" ale chyba nie jestem jeszcze bardzo stary, bo aktualnie jeżdżę mazdą mx5, którą pokochałem dwa lata temu. Niestety mazda zostanie niedługo odstawiona do garażu, bo na zimę mam SUVa w dieslu z automatem i napędem na cztery koła. Ale to nie jest auto moich marzeń. Od pewnego czasu marzy mi się RS. Zarejestrowałem się na waszym (naszym?) forum, żeby trochę poczytać o megankach RS, bo może to jest właśnie to. Nie zamierzam ścigać się na torach, ale mam czasem ochotę przycisnąć gaz i poczuć prawdziwe przyśpieszenie. Przekonajcie mnie, że powinienem szukać Megane RS, a nie Astry OPC, Golfa GTI, Hondy TypeR, czy innej Cupry. Dlaczego Wy kochacie właśnie te "france" pomimo ich francuskich problemów?
Pozdrawiam
Wiwi

piotrul91
Samochód: Megane III RS CUP 265KM

25 paź 2018, 13:31  

Cześć,
Jeszcze nie jestem posiadaczem Renault Sport, ale jestem bardzo bliski kupna. Obecnie posiadam Alfę GT z silnikiem diesla.
Chciałbym kupić megane III RS z Cup. Mam nadzieje, że niedlugo się nim pochwalę :)

Awatar użytkownika

koma600
Real RS Owner
Real RS Owner
Miejscowość: Nadarzyn
Samochód: Megane rs 3

25 paź 2018, 16:34  

Witamy następny z alfy na France :D

•   Informacje